Fotoğraf Çekimi Hizmetleri

Fotoğraf çekim hizmetlerini yemek fotoğrafçısı, ürün fotoğrafçısı ve düğün fotoğrafçısı olarak  üç dalda tecrübeli kadromuz ile istanbul ilinde gerçekleştirmekteyiz. Yemek fotoğraf çekimi, ürün fotoğraf çekimi ve düğün fotoğraf çekimini konseptler halinde ayırarak siz değerli müşterilerimize profesyonel ve kaliteli hizmet vermek ilkesi ile çalışmaktayız.

Yemek Fotoğrafçısı İstanbul

Yemek fotoğraf çekimleri ni gerçekleştirmek için, firmanıza yönelik konsept belirleyerek, üretim süreciniz ve ürünleriniz ile alakalı aşçı başınızla gerekli bilgi alışverişini yaptıktan sonra sizin yerinizde gerekli ekipmanlarla yemek fotoğraf çekimi için stüdyomuzu kuruyoruz. Yemek fotoğrafları ve gıda fotoğraf galerisi için Tıklayınız.

İstanbul Ürün Fotoğrafçısı

Ürün fotoğraf çekimi ürün çeşitliliğine göre değişmektejdir. Çünkü çok küçük ürünlerden büyüğüne, tekstilden kozmetiğe, ahşaptan plastiğe  değişik materyallerde ürün çeşiti olduğundan dAColayı, çekim konseptini  ürünlerinize  göre kurgulayarak sizin yerinizde veya kendi stüdyomuzda yada belirlenen mekanda fotoğraf çekimi için  gerekli ekipmanlarla stüdyomuzu kurup fotoğraf çekimlerini gerçekleştiriyoruz. Ürün fotoğraf çekimi gerçekleştirilen bazı ürünlerin galerisi için Tıklayınız.

İstanbul Düğün Fotoğrafçısı

Evlilik hazırlığı yapan çiftler için düğün fotoğraf çekimi çok önen arz eder. Biz çiftlerin isteklerine göre düğün öncesi fotoğraf çekimi, düğün sonrası fotoğraf çekimi veya düğün günü fotoğraf çekimleri ni, çiftlerle tanıştıktan sonra beraber karar veriyoruz. Düğün fotoğrafçılığı ndan ziyade hem bizim hem de çift için daha önemli olan karşılıklı güleryüz ve samimiyetin olması diye düşünüyoruz. çiftlerimiz ile çekimlerinden önce mutlaka bir araya gelip kendilerini tanımak istiyoruz. Çekim günü için nasıl bir planları var, hangi tarz karelerden hoşlanıyorlar, hangi mekanda nasıl hayal ediyorlar ve en önemlisi müşteri ilişkisinden den çok arkadaş olmayı tercih ediyoruz. Emin olun sonuç mükemmel kareler oluyor. Düğün fotoğlarını çekim sonucunda sadece kendilerine özel piyasada olmayan fotoğraf albümleri ile taçlandırıyoruz. Düğün fotoğrafları galerisi için Tıklayınız.